0949 666 949

  • Nedeľa - Štvrtok
  • 11:00 - 24:00
  • Piatok - Sobota
  • 11:00 - 02:00

NOVINKA!
čapovaný Plzeň , Krušovice 10, Radler nealko, Strongbow, Čierne pivo

O nás

Dart club je pizzeria, bar a kaviareň v jednom, útulný podnik s domáckou atmosférou, pre rodiny s deťmi, hladných i smädných, so zabehnutým personálom a stálou klientelou, kde si každý príde na svoje. Nachádzame sa v kúpeľnom meste Piešťany na sídlisku Juh.

Ponúkame široký výber kvalitnej pizze, cestoviny, kebab, šaláty. Z nápojov čapované pivo, original kofolu, širokú ponuku destilátov, biele a červené vína podľa vínnej karty, nealko, výbornú taliansku kávu. Špecialitou nášho podniku sú plnené pizza štangle. Pizzu Vám radi pripravíme v celozrnnej aj bezlepkovej forme. Našu pizzu si môžete vďaka donáškovej službe vychutnať aj v teple svojho domova alebo v práci. V letných mesiacoch máte možnosť sedieť na terase. Oplatí sa prísť s deťmi. Podnik má detské ihrisko so šmykľavkou, trampolínou a húpačkami.

Sme schopní pre Vás usporiadať rodinné, firemné akcie, stretávky, narodeninové oslavy. Každý mesiac pre Vás pripravujeme výhodné akcie. V objekte je zabezpečená WIFI. Za krabice na pizzu a obaly u nás neplatíte!!! Okrem všetkých spomenutých kvalít Vás obslúži veľmi milý, vždy ochotný personál. Prídite si posedieť a výborne sa najesť v príjemnom prostredí. Tešíme sa na Vašu návštevu!